Povedali o nás

Pridaj hodnotenie
Boli sme spokojní, deti aj zúčastnení rodičia, myslím, že sa vytvorila veľmi fajn atmosféra. A nielen my, ale aj ostatní rodičia Vás budú odporúčať. Ďakujeme za profi organizaciu. S pozdravom
Tereza
Oslava prebehla krásne. Deti sa zabavili až tak, že sa im nechcelo odísť. Dokonca podaktorí plakali, že chcú ešte zostať. Nabudúce si oslavu určite predĺžime :-) Ste super tím! Len tak ďalej! Želáme veľa tvorivých síl, radosti a slnečných dní celému tímu! Ste továreň na radosť! Srdečná vďaka :-)
Vierka
Ďakujem za príjemnú oslavu, ktorú si decká spoločne užili a myslím, že i rodičia boli veľmi spokojní.
Viktória Halásová Štipáková
Chcem sa ešte raz VEĽMI PEKNE POĎAKOVAŤ….skvele zorganizované, uuuužasné animátorky. Naozaj príjemne strávené popoludnie, naozaj ťažko sa odchádzalo. Ešte raz ĎAKUJEME. Žiadnu faktúru sme neplatili s takou radosťou ako tu od Vás. Budeme o Vás šíriť len to najlepšie.
Eva Jánošová
Oslava bola super, animátori boli veľmi fajn, detičkám sa páčilo a radi si to u Vás v budúcnosti zopakujeme, tie dve hodiny nám veľmi rýchlo ubehli :)
Miriam Kováčová
Ďakujeme veľmi pekne za oslavu aj prianie. Sofii aj deťom sa veľmi páčilo a určite vás odporučíme aj ďalej ;)
Monika Révayová
Deťom sa veľmi páčilo. Aj dospelí si prišli na svoje
Beáta Gallová
Oslava bola super, detičky boli spokojné a šťastné, oslavu si riadne užili.
Mira Antlová
Ďakujem za výborne organizovanú oslavu.
Eva Fekete
We really enjoyed the party. The place is very nice and the staff is so professional. All the parents and kids had very pleasant time and they told me 'brick by brick' can be a real good choice for their future events.
Magi Fabiana
Všetko bolo na 1 ***. Vďaka.
Katarína Slezáková
Keby som mohla, tak dám tých hviezdičiek najmenej 100 ... oslava Elliných narodenín bola 3 hodinovým úžasným programom pre všetky zúčastnené deti, pod vedením dvoch skvelých animátorov Janky a Tedyho .... nezabudnuteľný zážitok ... kopec spomienok ... páčilo sa tak deťom ako aj rodičom ... ďakujeme veľmi veľmi pekne a určite sa na budúci rok vidíme na letnom tábore :-).
JUDr. Jana Oremová Pažin-Hricková

Centrum Preferencie Ochrany Osobných Údajov

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?